Turvita z dorzecza Liwca

To firma rodzinna, która powstała z pasji i szacunku do natury, wsi, zdrowia ludzi i planety. Gospodarstwo istnieje od ponad 20 lat. Od tego czasu gospodarze zajmują się mlekiem, zwierzętami i produkcją roślinną. Turvita posiada certyfikat produkcji ekologicznej. W produkcji korzysta jedynie z naturalnych składników pozyskanych z gospodarstwa z certyfikatem ekologicznym. Mleko poddawane jest tylko procesom pasteryzacji i homogenizacji. Produkcja jest zrównoważona – oznacza to, że na każdym etapie produkcji Turvita jest bądź dąży do bycia eko. 

Mleko dostarcza ekologiczne gospodarstwo rolne Turna. Mleko nie podróżuje samochodem lecz prosto z udoju, po ochłodzeniu pompowane jest przez 20 metrową rurę do zbiornika w przetwórni Turvita. Dzieki tej bliskości jest gwarancja najwyższej jakości mleka.

Wiemy co jedza krowy, jak uprawiane są zboża, z których powstaje pasza dla zwierząt, wiemy ile mleka dają krowy i jaki jest skład poszczególnych dawek - a to dzięki robotom udojowym Lely. Codziennie widzimy nasze stado Turvita.

Pilnujemy by krowy były „szczęśliwe”, by nie były uwiązane łańcuchami w boksach. Chodzą wolno nie tylko po pastwisku, ale i po oborze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl