O nas

Cześć, dzień dobry!

Z tej strony Ania ze Szczęśliwej Kurki. Jestem rolnikiem, prowadzę hodowlę kur, które biegają po wybiegach ciesząc się swobodą - to nasza tradycja rodzina od ponad 40 lat. Od niedawna, jestem także przedsiębiorcą, skupiającym w swojej działalności bliższych i dalszych sąsiadów z okolicznych wsi.

Moi sąsiedzi to też rolnicy, zajmujący się przetwórstwem i nie tylko. Razem tworzymy kolektyw, który nie powstał przypadkowo. Moja babcia pracowała razem z mamą Grzesia, który to hoduje brojlery podwórkowe. Pan Wiesio od nabiału koziego, mieszka ode mnie kilka domów dalej i wspomaga mnie swoim doświadczeniem w prowadzeniu gospodarstwa rolnego.. bo ma ciut większe. Adrian od miodów postawił ule na łąkach Pana Wiesia. Pani Kasia, która robi wyśmienite sery podpuszczkowe z mleka od swoich krów, poznała się ze mną u fryzjera i od razu przypadłyśmy sobie do gustu.

Szukałam na te znajomości wspólnej przestrzeni, aby produkty przez nas wytwarzane były wspólnie sprzedawane.

Dlatego powstało wEwsi.pl - znajdujesz się we wsi, ale tak naprawdę w E wsi, czyli internetowej wsi - tutaj możesz z nami rozmawiać, zaglądać do naszych gospodarstw i kupić nasze produkty.

Dlaczego warto u nas kupować? To bardzo proste:

  • szanujemy zwierzęta, które z nami mieszkają.
  • nasze produkty to najwyższa jakość.
  • jedzenie przez nas wytwarzane, to same naturalne składniki. 

 

Pisząc lub dzwoniąc będziesz Drogi Kliencie rozmawiał bezpośrednio z rolnikiem.

Zapraszam do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@wewsi.pl lub telefonicznie pod numerem + 48 606 631 666.

  

Serdecznie zapraszamy!

Załoga wEwsi.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl